Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Франција: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2536 NL
16
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 12820 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2005 Километража 592580 км Сила 360 кс
Франција, Bourron Marlotte
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2536
14
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14445 кг Евро Euro 5
Година 08/2011 Километража 467000 км Сила 360 кс
Франција, Ensisheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros
16
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14445 кг Евро Euro 5
Година 2011-08-10 Километража 467000 км Сила 360 кс
Франција, Ensisheim
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 2544
8
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2009 Километража 425000 км Сила 440 кс
Франција, Claye-Souilly
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1926
12
9.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пневматски
Година 1982 Километража 484844 км Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2344 EURO 5 + MAXILOHR + приколка за транспорт на возила
8
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 10/2013 Километража 762000 км Сила
Франција, Creil
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ L 406 D - OLDTIMER
21
4.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 870 кг Зафатнина 12.39 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 02/1974 Километража 138000 км Сила 60 кс
Франција, SAINT MAUR
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се