Филтри -

Камиони за транспорт на возила

Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

473 огласа: Камиони за транспорт на возила, автовоз

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 4
Година 2006 Километража 1740000 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година Километража 264853 км Сила
Белгија, Torhout
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2006 Километража Сила
Унгарија, Balatonfűzfő
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Носивост 3945 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 342742 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел Sirio
Година 2008 Километража 1028000 км Сила
Србија, Краљево
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1180 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 172000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14423 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 789000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 1
Година 2003 Километража 234150 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 641000 км Сила
Холандија, Hillegom
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Носивост 7015 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02-15 Километража 136604 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Носивост 3190 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-06-30 Километража 263723 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Марка на каросерија Lohr Модел Lohr C2H9
Година 06/2014 Километража 955000 км Сила
Унгарија, Dunaharaszti
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr Модел LOHR
Година 09/2023 Километража 1000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
116.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 904566 км Сила
Холандија, nl
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-05-30 Километража 505000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Носивост 14135 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 611121 км Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
57.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 900000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.600 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 640000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Носивост 14180 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 575000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 14610 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 700000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Носивост 27190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Носивост 14160 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 830000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.600 € Без ДДВ
Носивост 14430 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 733000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 11625 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
54.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05 Километража 405000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 473 огласа
Прикажи
Претплати се