Филтри -

Камиони за превоз на зрна

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони за превоз на зрна

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Холандија, Barendrecht
Контактирајте го продавачот
11.960 € Без ДДВ
Носивост 8200 кг Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 523087 км Сила
Чехија, Lavičky
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за превоз на зрна Ford Trucks 3542D AGRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.100 €
Година 2008 Километража 500000 км Сила
Украина, Нов. Буг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!! нови камион за превоз на зрна KamAZ 6x4 wywrotka OKAZJA!!!
3
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила
Полска, Libertów
Контактирајте го продавачот
77.130 € PLN 335.000 PLN
Носивост 14200 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 790000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 32.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Украина, Khmelnytskyi
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2014 Километража 980000 км Сила
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
34.490 € PLN 149.800 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1456075 км Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
54.100 € PLN 235.000 PLN
Носивост 14330 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27.9 м³
Година 2014 Километража 920000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-10 Километража 623085 км Сила
Германија, Bovenden
нови камион за превоз на зрна JAC N200 нови камион за превоз на зрна JAC N200
2
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 82.730 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Украина, Kharkiv
камион за превоз на зрна KamAZ 452803 камион за превоз на зрна KamAZ 452803 камион за превоз на зрна KamAZ 452803
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.280 €
Носивост 12100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15.2 м³
Година 2004 Километража 79566 км Сила
Украина, Кременчуцький р-н
Контактирајте го продавачот
аукција 26.100 € Без ДДВ
Носивост 8337 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 406867 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 28.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-09-29 Километража 570000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2017 Километража 524000 км Сила
Германија, Freiberg am Neckar
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 14300 кг Евро Euro 5
Година 11/2012 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се