Филтри -

Камиони работилници

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Камиони работилници

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.220 € GBP 10.750 GBP
Евро Euro 3
Година 1992-11 Километража 211821 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.220 € GBP 10.750 GBP
Носивост 26000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 213556 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 2998 м³
Година 2013 Километража 132700 км Сила
Полска, Lubin
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2000 Километража 171158 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
6.550 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2015 Километража 263632 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 314219 км Сила
Естонија, Padise
нови камион работилница KRAZ 65053 мастерская
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Година 1995 Километража 84267 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2009 Километража 68000 км Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
86.200 € Без ДДВ
Носивост 4690 кг
Година 2009 Километража 244556 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 216953 км Сила
Полска, Radlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
28.300 € Без ДДВ
Носивост 5900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 139772 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1990 Километража Сила
Литванија, Dievogala
камион работилница MAN AVTR-АП33M6402-K з КМУ  MAN камион работилница MAN AVTR-АП33M6402-K з КМУ  MAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2001 Километража 355986 км Сила
Чехија, Kamenice nad Lipou
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 1 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/1983 Километража 988123 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1990 Километража 327840 км Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.06 м³
Година 2009 Километража 93177 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
нови камион работилница ISUZU AVTR-АC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
19.590 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-12 Километража 88263 км Сила
Германија, Haßfurt
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 305916 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.06 м³
Година 2010 Километража 123856 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 2039 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Носивост 3100 кг
Година 2014 Километража 198881 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се