Филтри -

Комерцијални возила

Резултати од пребарување: 8793 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8793 огласа: Комерцијални возила

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418 камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418 камион фургон < 3.5т Mercedes-Benz Sprinter 418
3
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион фургон < 3.5т
Носивост 1000 кг Зафатнина 16.758 м³ Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Изотермално комбе
Носивост 3280 кг Зафатнина 16.76 м³ Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбе фургон
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мал фургон
Година 2020 Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
УТВ JCB Workmax
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
УТВ
Година Километража 3035 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
УТВ
Година Километража 3459 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
УТВ
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 95000 км Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Комбе фургон
Носивост 1066 кг Евро Euro 6
Година 2021-12-07 Километража 385125 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Камион со рамна платформа < 3.5т
Носивост 1250 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 194000 км Сила
Холандија, Ter Aar
камион со церада < 3.5т Opel Movano камион со церада < 3.5т Opel Movano камион со церада < 3.5т Opel Movano
3
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион со церада < 3.5т
Евро Euro 5 Зафатнина 2300 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2016 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија < 3.5т
Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8,91 € SEK 100 SEK
Камион фургон < 3.5т
Носивост 775 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Stenungssund
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбе фургон
Година 2008 Километража 180309 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Комбе фургон
Носивост 660 кг
Година 01/2019 Километража 91780 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 16.18 м³
Година 10/2015 Километража 159959 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Комбе фургон
Година 2022-05 Километража 37854 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
12.900 € PLN 55.800 PLN
Комбе фургон
Носивост 877 кг
Година 2013 Километража 230000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Камион-шасија < 3.5т
Носивост 1200 кг Евро Euro 6
Година 2017-04 Километража 294000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
48.880 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2021-04 Километража 83920 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Евро Euro 6
Година 2021-06 Километража 120256 км Сила
Португалија, Castanheira do Ribatejo
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5
Година 01/2016 Километража 23082 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 16.18 м³
Година 10/2015 Километража 180027 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5
Година 2016-03-03 Километража 273000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
15.500 € Со вклучен ДДВ
Комбе фургон
Евро Euro 5
Година 2016-03-03 Километража 181000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8793 огласа
Прикажи
Претплати се