Филтри -

Возила за превоз на коњи

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Возила за превоз на коњи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.461 € SEK 50.000 SEK
Носивост 6380 кг Евро Euro 3 Седишта 5
Година 1999 Километража Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Носивост 900 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 2018 Километража 80000 км Сила
Белгија, Lo-Reninge
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
46.730 € PLN 219.000 PLN
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 03/2021 Километража 46600 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
50.680 € PLN 237.500 PLN
Носивост 1100 кг Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 2021 Километража 10300 км Сила
Полска, Zagórów
Контактирајте го продавачот
58.870 € PLN 275.900 PLN
Носивост 875 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 2021 Километража 120 км Сила
Полска, Leszczynek
Контактирајте го продавачот
9.950 € GBP 8.750 GBP
Евро Euro 3 Број на коњски сили 3
Година 2000-08 Километража 232205 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.441 € DKK 48.000 DKK
Суспензија пневматски/пневматски Број на коњски сили 8
Година 2000 Километража Сила
Данска, Hjørring
Контактирајте го продавачот
59.530 € PLN 279.000 PLN
Носивост 875 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 07/2022 Километража 18 км Сила
Полска, Leszczynek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 426000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2023-01-01 Километража 10 км Сила
Холандија, Kootwijkerbroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2023-01-01 Километража 10 км Сила
Холандија, Kootwijkerbroek
Контактирајте го продавачот
14.999 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2004-03 Километража 347000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1150 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2019-03-15 Километража 202280 км Сила
Холандија, Mijdrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2022-09-20 Километража 120 км Сила
Холандија, Kootwijkerbroek
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Евро Euro 4
Година 2000-02 Километража 165000 км Сила
Германија, Korschenbroich
Контактирајте го продавачот
45.880 € PLN 215.000 PLN
Носивост 930 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на места за спиење 1 Број на коњски сили 2
Година 07/2019 Километража 267000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
7.447 € PLN 34.900 PLN
Носивост 750 кг Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2007 Километража 191000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Година 1999 Километража 106431 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 2 Број на места за спиење 6 Број на коњски сили 4
Година 2002 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
40.455 € Без ДДВ
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 147466 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 598000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
34.120 € PLN 159.900 PLN
Носивост 1040 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на коњски сили 2
Година 04/2012 Километража 157507 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража 170000 км Сила
Италија, cercola
Контактирајте го продавачот
40.330 € PLN 189.000 PLN
Носивост 1040 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 3 Број на места за спиење 1 Број на коњски сили 2
Година 04/2016 Километража 96434 км Сила
Полска, Leszczynek
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се