Поставете оглас
Пребарување по категории возила
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Можеби ќе ве интересира

багер на тркала CATERPILLAR M322D CATERPILLAR M322D 69.000 € Багер на тркала 2014 13300 м/ч Австрија, Neumarkt
школскиот автобус MAN BEULAS 11 220 MIDISTAR MAN BEULAS 11 220 MIDISTAR цена на барање Школскиот автобус 2000-07 435000 км Италија, Zona Industriale Via del Lavoro
комбе фургон IVECO Daily IVECO Daily 15.500 € Комбе фургон 2018-01 37015 км Шпанија, Zaragoza
подвижен под KRAKER CF 200 KRAKER CF 200 42.000 € Подвижен под 2019-07-25 33800 кг Холандија, Noorden