Филтри -

Камиони за ѓубре

Резултати од пребарување: 1271 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1271 огласа: Камиони за ѓубре, возило за собирање смет

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Faun
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел Meduim XL
Година 2010-10 Километража 325965 км Сила
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на каросерија Olympus
Година 2017 Километража 90 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила
Полска, Przodkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 11200 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Zoeller Модел 2301
Година 2013-04 Километража 161101 км Сила
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Начин на истовар задна
Година 2010 Километража 104000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2007 Километража 218000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Faun Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 200000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Semat Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 245000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Semat Начин на истовар задна
Година 2008 Километража 175000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
аукција 990 € Со вклучен ДДВ
Година 2002 Километража 149222 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 10570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел DUO 5Z Начин на истовар задна
Година 2013 Километража 142858 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-HL Начин на истовар задна
Година 2014 Километража 243694 км Сила
Полска, Widuchowa
Контактирајте го продавачот
9.466 € GBP 8.000 GBP
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 126890 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
140.900 € PLN 609.000 PLN
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Farid Модел T1S9 PLUS Начин на истовар задна
Година 2023 Километража 50 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Zoeller Начин на истовар задна
Година 2009 Километража 350000 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 21 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел 2402 Начин на истовар задна
Година 2011 Километража 198000 км Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Farid Модел PN15 Начин на истовар задна
Година 2022 Километража 10 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Bruns Модел SP 1102 Начин на истовар задна
Година 2013-12 Километража 144000 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Faun Модел Faun Rotopress
Година 2015-05 Километража 92500 км Сила
Германија, Oberhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Носивост 11180 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија NTM Модел KG-2K
Година 03/2012 Километража 220000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Носивост 5025 кг Зафатнина 14.5 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2006 Километража 215000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
аукција 3.575 € CZK 89.000 CZK
Евро Euro 3
Година 09/2006 Километража 313909 км Сила
Чехија, Opava (Nečleněná Část Města)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1271 огласа
Прикажи