Филтри -

Полуприколки

Резултати од пребарување: 15761 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15761 огласа: Полуприколки

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2025 Километража Носивост 60 кг
Турција, Konya
VERA METAL A.Ş. - LİDER TRAİLER
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Полуприколка за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2019 Километража Носивост 33 кг
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Година 2013 Километража Носивост
Северна Македонија, Vojnica
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 24.05 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража Носивост 29635 кг
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Полуприколка со рамна платформа
Година 07/2009 Километража Носивост
Литванија, Kvietiniai
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Полуприколка завеса
Зафатнина 92.89 м³
Година 2022-01-18 Километража Носивост 20492 кг
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.81 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1230 мм
Година 2024 Километража Носивост 37000 кг
Турција
Контактирајте го продавачот
14.990 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Зафатнина 35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража Носивост 7000 кг
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
4.850 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Зафатнина 97.96 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 840858 км Носивост 31220 кг
Франција, Carvin
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража Носивост 29860 кг
Франција, Carvin
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2002 Километража Носивост 41500 кг
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1993-05-13 Километража Носивост 30180 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Полуприколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Носивост
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1995-05-24 Километража Носивост 46120 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1990-01-09 Километража Носивост 35000 кг
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2005 Километража Носивост 44000 кг
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски Висина на петто тркало 1150 мм
Година 2015-09 Километража Носивост
Бугарија, Sofia
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L
1
Контактирајте го продавачот
аукција 40.000 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.42 м³
Година 2021-08-02 Километража Носивост
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-11 Километража 5020 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 41.000 €
Полуприколка ладилник
Година 2021-04-06 Километража Носивост
Литванија, Vilnius, Lithuania
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
оштетен полуприколка ладилник Schmitz Cargobull SKO 24/L - FP 60 36PB
1
Контактирајте го продавачот
аукција 39.500 €
Полуприколка ладилник
Година 2021 Километража Носивост 8410 кг
Полска, Poznan, Poland
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
оштетен полуприколка завеса Schmitz Cargobull SCS24
1
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 €
Полуприколка завеса
Зафатнина 103.02 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-09-19 Километража Носивост
Литванија, Vilnius, Lithuania
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.800 €
Полуприколка ладилник
Година 2018-08 Километража 7032 м/ч Носивост 27000 кг
Холандија, Heteren
ClassTrucks Netherlands
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
41.700 €
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.42 м³
Година 2020-09 Километража 5354 м/ч Носивост 27000 кг
Шпанија, Valencia
ClassTrucks Iberia
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Полуприколка ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-01 Километража 8338 м/ч Носивост 27000 кг
Полска, Rawa Mazowiecka
ClassTrucks Poland
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 1995 Километража Носивост
Франција, Brie-Comte-Robert
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15761 огласа
Прикажи