Филтри -

Градски автобуси

Резултати од пребарување: 860 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

860 огласа: Градски автобуси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Седишта 34
Година 2014-08-05 Километража 115128 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 56
Година 2020-03-15 Километража 21536 км Сила
Белгија, Tildonk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 60
Година Километража 360148 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 33 Број на врати 3
Година 2006-01 Километража 491240 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 39
Година 2006-04 Километража 111398 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 33
Година 2008-09 Километража 347505 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 36
Година 2014 Километража 470000 км Сила
Германија, Bremen
градски автобус MERCEDES-BENZ O 530 Gelenkbus Citaro C 2 *KLIMA* 12/2016 Verkauf aus 1. Hand градски автобус MERCEDES-BENZ O 530 Gelenkbus Citaro C 2 *KLIMA* 12/2016 Verkauf aus 1. Hand градски автобус MERCEDES-BENZ O 530 Gelenkbus Citaro C 2 *KLIMA* 12/2016 Verkauf aus 1. Hand
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50
Година 2016-12 Километража 301738 км Сила
Германија, Saarbrücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 67
Година 2007-10 Километража 784989 км Сила
Германија, Saarbrücken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 33
Година 2018-01 Километража 276000 км Сила
Германија, Iffezheim
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Година 05/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38/ 39 Број на врати 2
Година 09/2013 Километража 340000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50
Година 09/2012 Километража 700000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 410000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
HIGER
17 ч.
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
градски автобус TOYOTA Coaster градски автобус TOYOTA Coaster градски автобус TOYOTA Coaster
3
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.240 €
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила
Кина
градски автобус TOYOTA Hiace градски автобус TOYOTA Hiace градски автобус TOYOTA Hiace
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.307 €
Година 2019 Километража Сила
Кина
градски автобус TOYOTA Hiace градски автобус TOYOTA Hiace градски автобус TOYOTA Hiace
3
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.307 €
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.240 €
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.240 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 30
Година 2018 Километража Сила
Кина
градски автобус YUTONG 47 seats градски автобус YUTONG 47 seats градски автобус YUTONG 47 seats
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.200 € PLN 90.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 3
Година 2008 Километража Сила
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
MAN A20
22 ч.
2.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 41
Година 2003 Километража 867984 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Евро Euro 5 Седишта 29
Година 2008-12 Километража 678408 км Сила
Германија, Untersteinach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 860 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се