Филтри -

Туристички автобуси

Резултати од пребарување: 1313 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1313 огласа: Туристички автобуси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 19
Година 01/2007 Километража 158145 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 51 Број на врати 2
Година 02/2006 Километража 1200000 км Сила
Хрватска, Samobor
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 55
Година 2009-03 Километража 814858 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 48
Година 2005-01 Километража 1427470 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 2005-04 Километража 801344 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 53
Година 2006-09 Километража 203517 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65 Број на врати 2
Година 2008-01 Километража Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 32
Година 2000-04 Километража 565264 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
109.900 € PLN 515.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 51
Година 06/2015 Километража 239751 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
230.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 78 Број на врати 3
Година 06/2018 Километража 748000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 46 Број на врати 2
Година 04/2012 Километража 496000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50 Број на врати 2
Година 05/2015 Километража 440000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 27 Број на врати 2
Година 06/2012 Километража 350000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 54
Година 2005-01 Километража 673000 км Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 3
Година 04/2004 Километража 980000 км Сила
Шпанија, Betanzos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65
Година 2004-10 Километража 840000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
IVECO
11 ч.
5.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 23
Година 2004-11 Километража 545000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
127.800 € PLN 599.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 08/2017 Километража 174000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
95.590 € PLN 448.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 05/2015 Километража 248000 км Сила
Полска, BODZENTYN
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 07/2010 Километража 605000 км Сила
Полска, Zębowice
Контактирајте го продавачот
53.130 € PLN 249.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 65+1+1 Број на врати 2
Година 01/2011 Километража 808000 км Сила
Полска, Jawor
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Седишта 55+2 Број на врати 2
Година 12/2014 Километража 157000 км Сила
Полска, Zębowice
Контактирајте го продавачот
64.000 €
Евро Euro 3 Седишта 61
Година 12/2005 Километража Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 12/2005 Километража 1300000 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
189.000 €
Евро Euro 6 Седишта 51
Година 2018-12 Километража 55220 км Сила
Германија, Untersteinach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1313 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се