Филтри -

Туристички автобуси Van Hool

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи

50 огласа: Туристички автобуси Van Hool

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2015
1325000 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 58+1+1
Италија, Toscano-ioele
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
790000 км
Сила 453 кс (333 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Седишта 69
Чехија
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
132.979 € Со вклучен ДДВ
2012
668009 км
Сила 462 кс (340 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 59
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
2002
1250000 км
Сила 409 кс (301 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Седишта 53
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
2001
948811 км
Сила 460 кс (338 kW) Седишта 93
Полска, Sosnowiec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2013
1103907 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Седишта 71
Полска, Tarnowo Podgórne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
732400 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 5 Седишта 35+1+1
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
2012
429000 км
Сила 463 кс (340 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Седишта 68
Полска, Krajenka
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
2015
509107 км
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50
Германија, Velten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
920000 км
Сила 453 кс (333 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Седишта 57
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
881000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Седишта 57+1+1
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
69.480 € 298.000 PLN
2010
609000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 5 Седишта 65
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
2007
894452 км
Сила 429 кс (315 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 63
Полска, Więcbork
Контактирајте го продавачот
41.960 € 180.000 PLN
2008
769000 км
Седишта 57
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Сила 300 кс (221 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 42
Швајцарија, Stabio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2003
1000000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 3 Седишта 50+1+1
Естонија, Kodila
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
2011
354920 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 59
Германија, Eppstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2014
402000 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Седишта 59
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
828931 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Седишта 57+1+1
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
193.298 € Со вклучен ДДВ
2017
305911 км
Сила 435 кс (320 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 63
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
Сила 315 кс (232 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Седишта 63
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
259.500 € Без ДДВ
2017
502040 км
Сила 463 кс (340 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59+3+1
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
2001
1278100 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51
Полска, Łapy-Dębowina
Контактирајте го продавачот
19.900 € Со вклучен ДДВ
2001
785500 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57
Полска, Fałków
Контактирајте го продавачот
24.000 € Со вклучен ДДВ
2003
457000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 62
Чехија
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи