Филтри -

Туристички автобуси Yutong

Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

37 огласа: Туристички автобуси Yutong

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Седишта 55 Број на врати 1
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.180 €
Седишта 53 Број на врати 1
Година 2016 Километража Сила
Кина
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.590 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 46 Број на врати 1
Година 09/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 17 Број на врати 1
Година 11/2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 1
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Евро Euro 3 Седишта 47
Година 2016 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2011 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 Багажник 8.5 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
19.900 US$ EUR ≈ 18.680 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 45
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 36 Број на врати 1
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.470 €
Евро Euro 5 Седишта 83 Број на врати 2
Година 09/2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Седишта 47 Број на врати 2
Година 06/2011 Километража Сила
Кина, Hefei
туристички автобус Yutong 47seats туристички автобус Yutong 47seats туристички автобус Yutong 47seats
3
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Седишта 51 Број на врати 2
Година 2017 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 37 огласа
Прикажи
Претплати се