Филтри -

Туристички автобуси IVECO

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

84 огласа: Туристички автобуси IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
87.110 € PLN 379.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 27
Година 05/2017 Километража 384826 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38
Година 04/2024 Километража 25 км Сила
Полска, Augustów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 21
Година 05/2010 Километража Сила
Италија, Brusciano (NA)
Контактирајте го продавачот
20.460 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 62
Година 09/2008 Километража 399009 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 57
Година 2007 Километража 930000 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Седишта 57
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Седишта 57
Година 2006-10 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 61
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
79.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 19 + 1 Број на врати 2
Година 05/2019 Километража 90598 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35+1+1 Багажник 4.5 м³
Година 02/2013 Километража 592000 км Сила
Италија, Alpignano
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 33 Број на врати 3
Година 07/2006 Километража 800000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48+1+1 Број на врати 3 Багажник 10 м³
Година 03/2016 Километража 230000 км Сила
Германија, Malsch
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 55 Број на врати 2
Година 2003-05 Километража 499562 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 19 + 1 + 1 Број на врати 2
Година 05/2014 Километража 277026 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 30 Број на врати 2
Година 01/2015 Километража 192500 км Сила
Полска, Zgorzelec
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 29
Година 02/2018 Километража 155000 км Сила
Хрватска, Sveti Martin na Muri
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Евро Euro 6 Седишта 33
Година 08/2016 Километража 189000 км Сила
Хрватска, Sveti Martin na Muri
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 08/2008 Километража 450000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Седишта 26
Година 02/2008 Километража Сила
Германија, Velten
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2013 Километража 1020000 км Сила
Естонија, Rakvere
Контактирајте го продавачот
87.110 € PLN 379.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 27
Година 06/2023 Километража 58000 км Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
252.900 €
Евро Euro 6 Седишта 63
Година 2024-02-12 Километража 1125 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 1994 Километража 317864 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се