Филтри -

Туристички автобуси MAN

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

110 огласа: Туристички автобуси MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Седишта 54
Година 2014-06 Километража 415000 км Сила
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2 Багажник 14 м³
Година 06/2010 Километража 412500 км Сила
Полска, Poznań
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57+1+1 Број на врати 2
Година 06/2010 Километража 374847 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54+2 Број на врати 2
Година 2011 Километража 700000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 63+1+1 Број на врати 2
Година 2005 Километража 1000000 км Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
117.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 04/2016 Километража 980000 км Сила
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 08/2011 Километража 711600 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 55
Година 01/2008 Километража Сила
Шпанија, ALCANAR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 57
Година 2008 Километража 780000 км Сила
Шпанија, ALCANAR
Контактирајте го продавачот
161.900 € PLN 689.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 09/2019 Километража 916382 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
42.300 € PLN 180.000 PLN
Седишта 51
Година 07/2008 Километража 860711 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 39 Број на врати 2
Година 2007-04 Километража 454261 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 51+1+1
Година 2016-12 Километража 819372 км Сила
Чехија, Vysoké Mýto
Контактирајте го продавачот
184.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 55
Година 06/2018 Километража 445000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
32.920 € HUF 12.900.000 HUF
Евро Euro 4 Седишта 50
Година 2007 Километража 1153500 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 2005-03 Километража 921858 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 2017-10 Километража 383456 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Седишта 51
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Radoboj
Контактирајте го продавачот
199.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 54
Година 2018-05 Километража 371736 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2017-05 Километража 340880 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 51 Број на врати 2
Година 2015-01 Километража 556230 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 47
Година 2018-04 Километража 401121 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 2017-10 Километража 345562 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 2019 Километража 336000 км Сила
Полска, Piła
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 26
Година 1982-02 Километража 543392 км Сила
Германија, Untersteinach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи