Филтри -

Двокатни автобуси

Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

136 огласа: Двокатни автобуси, даблдекер

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
209.000 €
Евро Euro 6 Седишта 81
Година 2016-08 Километража 863837 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 75
Година 2011-01 Километража 654000 км Сила
Германија, Püttlingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 83+2 Број на врати 3
Година 2003 Километража Сила
Suva Reka
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Година 08/1980 Километража Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
50.030 € GBP 44.000 GBP
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
Контактирајте го продавачот
269.000 €
Евро Euro 6 Седишта 89
Година 2018-06 Километража 269946 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Евро Euro 3 Седишта 80 Број на врати 2
Година 12/2023 Километража 800000 км Сила
Црна Гора
Контактирајте го продавачот
176.700 € NOK 1.998.000 NOK
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 14 Број на врати 2
Година 2009 Километража 178500 км Сила
Норвешка, Fosser
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Седишта 76
Година 05/2017 Километража 115000 км Сила
Франција, St Genis Laval
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Евро Euro 5 Седишта 10
Година 2008-12 Километража 1572465 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Година Километража 821000 км Сила
Холандија, Susteren
Контактирајте го продавачот
148.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 80
Година 2016-07 Километража 1015819 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
175.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Седишта 81+1+1 Број на врати 2
Година 2015 Километража 326850 км Сила
Шпанија, Berrioplano
Контактирајте го продавачот
144.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 80 Број на врати 2
Година 2016-07 Километража 1081679 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
238.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 89
Година 03/2019 Километража 770000 км Сила
Франција, orleans
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 96
Година 2000-04 Километража 458442 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
125.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 82
Година 2013-01 Километража 921175 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
240.000 €
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 91+2PMR
Година 2018 Километража 198000 км Сила
Шпанија, Berrioplano
Контактирајте го продавачот
10.800 € GBP 9.500 GBP
Седишта 74
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Евро Euro 5 Седишта 10
Година 2008-12 Километража 1468931 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
129.000 €
Евро Euro 5 Седишта 18
Година 2008-11 Километража 1216015 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 69
Година 2006-04 Километража 1066544 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 80
Година 2007-05 Километража 710000 км Сила
Германија, München
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 85
Година 2007 Километража Сила
Suva Reka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 93 Број на врати 2
Година 2008 Километража 903000 км Сила
Молдавија, Chișinău
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 136 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се