Филтри -

Туристички автобуси Scania

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

72 огласа: Туристички автобуси Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 69
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 05/2008 Километража 583200 км Сила
Полска, Poznań
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
14.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2006-02 Километража 457358 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 59
Година 09/2013 Километража 289000 км Сила
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
50.500 € Без ДДВ
Година 2010-01 Километража 576644 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Евро Euro 5 Седишта 59
Година 01/2014 Километража 1031969 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 + 1 Број на врати 2
Година 06/2012 Километража 768321 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55+1 Број на врати 2
Година 08/2013 Километража 762573 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 + 1 Број на врати 2
Година 06/2012 Километража 712386 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
8.330 € Со вклучен ДДВ
Година 2003 Километража 723342 км Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Седишта 55
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Csaba
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 57 Број на врати 2
Година 2004 Километража 945155 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
149.000 €
Евро Euro 6 Седишта 69
Година 04/2015 Километража 815467 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
16.140 € PLN 69.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 03/2002 Километража 860500 км Сила
Полска, Kolonowskie
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55
Година 2008 Километража 988325 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2002-03 Километража 1106253 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54
Година 2010 Километража 744301 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 73
Година 2005 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 55 Багажник 10 м³
Година 01/2005 Километража 880 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2
Година 2007-04 Километража 1136521 км Сила
Шпанија, MASSANASSA (VALENCIA)
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51+водитель
Година 04/2000 Километража 868720 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
69.280 € PLN 300.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51 Број на врати 2
Година 2013 Километража 920000 км Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
25.170 € PLN 109.000 PLN
Седишта 57
Година 08/2007 Километража 553716 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
31.180 € PLN 135.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 52
Година 03/2009 Километража 1099084 км Сила
Полска, Grodkowice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се