Филтри -

Туристички автобуси Neoplan

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

83 огласа: Туристички автобуси Neoplan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56 Број на врати 2
Година 01/2018 Километража 480000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
235.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 82 Број на врати 3
Година 06/2018 Километража 999000 км Сила
Полска, Wrocław
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2
Година 2016-01 Километража 386092 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 08/2010 Километража 833405 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
140.900 € HUF 55.090.000 HUF
Евро Euro 6 Седишта 53 Број на врати 2
Година 04/2015 Километража 440000 км Сила
Унгарија, Szeged
туристички автобус Neoplan Cityliner 2010. за делови туристички автобус Neoplan Cityliner 2010. за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 53 Број на врати 2
Година 06/2010 Километража 680000 км Сила
Белгија, Machelen
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Евро Euro 4 Седишта 57
Година 09/2006 Километража 956741 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Евро Euro 3 Седишта 57
Година 2006 Километража 899000 км Сила
Романија, Râmnicu Vâlcea
Контактирајте го продавачот
48.540 € PLN 208.000 PLN
Седишта 55
Година 06/2007 Километража 857377 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
52.970 € PLN 227.000 PLN
Седишта 51 Број на врати 2
Година 09/2008 Километража 871214 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 63+1+1
Година 05/2009 Километража 475000 км Сила
Словачка, Zvolen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 50
Година 2008 Километража 580000 км Сила
Германија, Reinfeld
туристички автобус Neoplan NEOPLAN N 1222/3 L Skyliner  / 83 Sitze Euro6 туристички автобус Neoplan NEOPLAN N 1222/3 L Skyliner  / 83 Sitze Euro6 туристички автобус Neoplan NEOPLAN N 1222/3 L Skyliner  / 83 Sitze Euro6
3
Контактирајте го продавачот
169.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 83
Година 2015 Километража Сила
Хрватска, Radoboj
туристички автобус Neoplan Cityliner за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Евро Euro 3 Седишта 60
Година 2003 Километража 930000 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
68.370 € PLN 293.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 2013 Километража 612000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59
Година 2018-07 Километража 561676 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 12/2009 Километража 1371238 км Сила
Белгија, Machelen
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 52 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 2001-08-23 Километража 838000 км Сила
Романија, Piatra Neamț
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 55 Број на врати 2
Година 2007 Километража 700 км Сила
Белгија, Machelen
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 51
Година 2005-04 Километража 801344 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 53
Година 1998 Километража 706000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57
Година 2002-04-25 Километража 670800 км Сила
Германија, Appenweier
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 50
Година 2016 Километража 599500 км Сила
Германија, Allershausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи