Филтри -

Туристички автобуси Setra

Резултати од пребарување: 126 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

126 огласа: Туристички автобуси Setra

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50 Број на врати 2
Година 2013-12 Километража 954575 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
209.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 71 Број на врати 2
Година 2015 Километража 930000 км Сила
Полска, Augustów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2
Година 2013-12 Километража 677500 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54
Година 03/2006 Километража 729860 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 52
Година 2002-09 Километража 698659 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53+1+1
Година 04/2009 Километража 912000 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1987 Километража 950000 км Сила
Австрија, Arnoldstein
Контактирајте го продавачот
66.540 € PLN 289.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 49 Број на врати 2
Година 2006 Километража Сила
Полска, Nowa Ruda
Контактирајте го продавачот
36.999 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50+23
Година 12/2008 Километража 852900 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39 Број на врати 2
Година 2016-04 Километража 551833 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 65.000 PLN
Седишта 53+1+1
Година 2002 Километража Сила
Полска, Wojnicz
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 62
Година 2010 Километража 1110000 км Сила
Полска, Wojnicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39 Број на врати 3
Година 2004-08 Километража 776319 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 59
Година 01/2008 Километража 999999 км Сила
Романија, Bistrița
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 48
Година 2008 Километража 390000 км Сила
Германија, Reinfeld
туристички автобус Setra 315GT за делови туристички автобус Setra 315GT за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50 Број на врати 2
Година 2005-05 Километража 1054236 км Сила
Шпанија, Alberique
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49
Година 2018-05 Километража 326972 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
81.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 80 Број на врати 2
Година 08/2004 Километража 1692425 км Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 59 Број на врати 2
Година 01/2016 Километража 860000 км Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 55 Број на врати 2
Година 11/2014 Километража 1436945 км Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 2009 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 80 Број на врати 2
Година 12/2006 Километража Сила
Романија, Fălticeni
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2 Багажник 12 м³
Година 03/2015 Километража 559572 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 3
Година 1999 Километража 1200000 км Сила
Полска, Mikulin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 126 огласа
Прикажи
Претплати се