Филтри -

Туристички автобуси Temsa

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Туристички автобуси Temsa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 50.100 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 255000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 29+1 Број на врати 2 Багажник 3 м³
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
174.900 €
Евро Euro 6 Седишта 65
Година 2019-02-06 Километража 142043 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 51 Број на врати 2
Година 2013-12-19 Километража 390400 км Сила
Финска, LÅNGÅMINNE
Контактирајте го продавачот
10.360 € PLN 45.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53 Број на врати 2
Година 2007 Километража 479999 км Сила
Полска, Trzęsówka
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Евро Euro 6 Седишта 36
Година 2019-05-09 Километража 170058 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
94.900 €
Евро Euro 6 Седишта 34
Година 2017-05-30 Километража 182275 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
аукција 21.310 € DKK 159.000 DKK
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 490896 км Сила
Данска, J
туристички автобус Temsa MD9 туристички автобус Temsa MD9 туристички автобус Temsa MD9
3
Контактирајте го продавачот
64.230 € PLN 279.000 PLN
Седишта 36
Година 03/2013 Километража 430000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
54.790 € PLN 238.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 34
Година 08/2017 Километража 167000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+1+1 Број на врати 2
Година 06/2013 Километража 276563 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 33+1 Број на врати 2 Багажник 3 м³
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 33 Багажник 5 м³
Година 01/2023 Километража Сила
Португалија, Cernache do Bonjardim
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 56
Година 2006 Километража 1450000 км Сила
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
14.960 € PLN 65.000 PLN
Седишта 55
Година 09/2007 Километража 1209753 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
144.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 10/2017 Километража 316522 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
235.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1
Година 2019 Километража 199 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
190.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1
Година 2021 Километража 100 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 57 Багажник 16 м³
Година 01/2009 Километража 500000 км Сила
Турција, Karatay- Konya
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 35 Број на врати 2
Година 2009 Километража Сила
Турција, Karatay- Konya
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Евро Euro 6 Седишта 29+1 Број на врати 2
Година 2019 Километража 170000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
134.900 €
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 2017-07-12 Километража 451874 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 04/2010 Километража 941406 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 30
Година 2024-04 Километража 1242 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55+1+1 Seats Број на врати 2
Година 10/2017 Километража 255976 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се