Филтри -

Туристички автобуси Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

202 огласа: Туристички автобуси Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
туристички автобус Mercedes-Benz O 350 Tourismo 15 RHD туристички автобус Mercedes-Benz O 350 Tourismo 15 RHD туристички автобус Mercedes-Benz O 350 Tourismo 15 RHD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 51
Година 2011 Километража 925000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
108.000 € PLN 460.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија со пружина Седишта 22+2 Број на врати 2
Година 2024 Километража 5 км Сила
Полска, Augustów
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 30+1+1 Број на врати 2
Година 12/2005 Километража 924701 км Сила
Шпанија, SANT JORDI
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 55+C+G Багажник 2.25 м³
Година 01/2007 Километража 864820 км Сила
Шпанија, Bilbao
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2
Година 2004 Километража 1 км Сила
Србија, OBRENOVAC-BEOGRAD
Контактирајте го продавачот
82.350 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 57 Број на врати 2
Година 2009 Километража 794000 км Сила
Хрватска, Dubrovnik
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Евро Euro 5 Седишта 49+1+1
Година 07/2012 Километража 778000 км Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 53
Година 2007-07 Километража 949604 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 40
Година 02/2013 Километража 1200000 км Сила
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 51
Година 2012-05 Километража 587755 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
171.800 € PLN 732.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 55
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
16.990 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51
Година 06/1997 Километража 1322414 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
60.790 € PLN 259.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 21 Број на врати 2 Багажник 6 м³
Година 10/2018 Километража 148500 км Сила
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
59.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 14 Број на врати 2
Година 2015-05-06 Километража 263928 км Сила
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 21 Број на врати 2
Година 2016-03-04 Километража 311137 км Сила
Германија, Bad Lobenstein
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 46
Година 2014-07 Километража 378000 км Сила
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
97.410 € PLN 415.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија со пружина Седишта 22+2 Број на врати 1
Година 2024 Километража 550 км Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
1.600 €
Година Километража Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 53+2 Број на врати 2
Година 2014 Километража 777223 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 53
Година 2003 Километража 261000 км Сила
Германија, Allershausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 34+2+1
Година 2015-05-28 Километража 208904 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
60.070 € PLN 255.900 PLN
Седишта 23+5
Година 04/2019 Километража 436600 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
179.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 64
Година 02/2016 Километража 748000 км Сила
Хрватска, Bjelovar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1 Број на врати 1
Година 2018 Километража 290000 км Сила
Италија, Varese
Контактирајте го продавачот
13.060 US$ EUR ≈ 12.260 €
Година 2002-01 Километража 100000 км Сила
Јапонија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 202 огласа
Прикажи
Претплати се