Филтри -

Градски автобуси Scania

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Градски автобуси Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 29+65Vp+C+2PMRSR Број на врати 2
Година 2011-05-02 Километража 662739 км Сила
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-08 Километража 671802 км Сила
Данска, Christiansfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 33 Број на врати 3
Година 2009-06 Километража 715271 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2009-08 Километража 1050000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 33
Година 2008-12 Километража 902000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 1976 Километража Сила
Финска, Somero
Контактирајте го продавачот
6.050 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2009-06 Километража 750000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35+водитель
Година 10/2007 Километража 498040 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-03 Километража 888000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
179.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 42
Година 2020 Километража 196000 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2011-12 Километража 380688 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39+водитель Број на врати 2
Година 12/2009 Километража 603454 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39+водитель
Година 08/2009 Километража 554729 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 39+водитель
Година 12/2009 Километража 626292 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35+водитель
Година 10/2007 Километража 482910 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година Километража 757620 км Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-07 Километража 715000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2008-12 Километража 1430000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2009-11 Километража 1214000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 2007 Километража 515888 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 49
Година 2010-11 Километража 1160000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 33
Година 2010-07 Километража 662000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 33
Година 2011-04 Километража 784000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2008-12 Километража 1235000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се