Филтри -

Градски автобуси Solaris

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

52 огласа: Градски автобуси Solaris

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.980 € PLN 65.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 102
Година 2011 Километража 488342 км Сила
Полска, Grodkowice
Контактирајте го продавачот
51.860 € PLN 225.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 74
Година 08/2014 Километража 579338 км Сила
Полска, Grodkowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 29 + 70 Број на врати 3
Година 01/2016 Километража 615340 км Сила
Полска, Świętochłowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 620000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 102 Број на врати 2
Година 03/2011 Километража 537858 км Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 24+1
Година 2013-12-04 Километража 640170 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 90 Број на врати 3
Година 12/2013 Километража 530000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 39 Број на врати 2
Година 08/2010 Километража 536000 км Сила
Германија, Bexbach
Контактирајте го продавачот
31.350 € PLN 136.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 25
Година 2013 Километража 640000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година 03/2011 Километража 455000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 250000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2017-11 Километража 250000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-03 Километража 250000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-05 Километража 250000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 48 Број на врати 3
Година 06/2010 Километража 580000 км Сила
Литванија, Visaginas
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45+31
Година 2010-11 Километража 546973 км Сила
Германија, Schwabach
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43
Година 2008-05 Километража 1001132 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 36
Година 2006-09 Километража 1229662 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 229495 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 45
Година 2019-04 Километража 210750 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
137.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 37/37+1 Број на врати 2
Година 01/2020 Километража 180000 км Сила
Полска, Bolechowo-Osiedle
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56/54 Број на врати 1
Година 11/2014 Километража 580000 км Сила
Полска, Bolechowo-Osiedle
Контактирајте го продавачот
29.940 € PLN 129.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 29+1/70 Број на врати 2
Година 10/2013 Километража 554000 км Сила
Полска, Bolechowo-Osiedle
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 32
Година 2006-09 Километража 1063655 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 44+34
Година 2013-12 Километража 747066 км Сила
Германија, Garching bei München
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи