Филтри -

Зглобни автобуси

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

132 огласа: Зглобни автобуси, артикулирани автобуси

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49 Број на врати 4
Година 2009 Километража 800931 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 47
Година 2008-10 Километража 981994 км Сила
Германија, Untersteinach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
зглобен автобус MAN Lion´s City 18 C
1
Контактирајте го продавачот
259.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 40
Година 2019-07 Километража 85000 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 43+87 Број на врати 4
Година 03/2012 Километража 560000 км Сила
Полска, Piekary Śląskie
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 64+35 Број на врати 3
Година 2006 Километража 749380 км Сила
Романија, Panic / Zalau
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43 Број на врати 4
Година 2010-06 Километража 655335 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 40 + 1 + 101 Број на врати 4
Година 10/2014 Километража 506127 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 40 + 1 + 101 Број на врати 4
Година 10/2014 Километража 516122 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 52 Број на врати 3
Година 2010 Километража 685854 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 51 Број на врати 3
Година 2014 Километража 525000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.510 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 45
Година 2009-06 Километража 500000 км Сила
Германија, Michelstadt
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 49
Година 2006-03 Километража 888543 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 202000 км Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 63 Број на врати 4
Година 2004-02 Километража 270337 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 56
Година 2011-11 Километража 647907 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 50
Година 2010-08 Километража 267060 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на врати 4
Година 07/2016 Километража 700000 км Сила
Полска, Piekary Śląskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/1999 Километража 515275 км Сила
Германија, Isterberg
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 60+60 IN PIEDI
Година 9/2000 Километража 700000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 59 Број на врати 3
Година 2006-11 Километража 550000 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 48
Година 2011-08 Километража 389169 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 42+100 Број на врати 4
Година 2008-05 Километража 951652 км Сила
Германија, Garching bei München
Контактирајте го продавачот
199.000 € PLN 860.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 40+1+ 98 Број на врати 4
Година 12/2016 Километража 160000 км Сила
Полска, Józefin
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Евро Euro 5 Седишта 57+66+1+C
Година 2010 Километража 400000 км Сила
Италија, Varese
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 42+114+1+C
Година 2012 Километража 800000 км Сила
Италија, Varese
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи