Филтри -

Товарни-патнички комбиња

Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

313 огласа: Товарни-патнички комбиња

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.950 € Со вклучен ДДВ
Носивост 865 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5.78 м³ Седишта 3
Година 07/2014 Километража 161000 км Сила
Португалија, Condeixa-a-Nova
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Носивост 890 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2016 Километража 202553 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 2024-03 Километража Сила
Белгија, Duffel
Контактирајте го продавачот
аукција 9.100 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-12 Километража 594366 км Сила
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.900 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-03 Километража 644588 км Сила
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.210 € PLN 86.000 PLN
Година 2016 Километража 218000 км Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2021-03 Километража 644588 км Сила
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
9.100 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-01 Километража 607460 км Сила
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
9.100 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-12 Километража 594366 км Сила
Литванија, Vilnius
UAB Trucks merchant
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 16.990 €
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 6
Година 12/2018 Километража 369793 км Сила
Украина, Колодяжне
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2015 Километража 147869 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
55.033,61 €
Евро Euro 6 Зафатнина 7.67 м³ Седишта 6
Година Километража 15100 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9.14 м³ Седишта 7
Година 2023 Километража 12 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Носивост 1275 кг Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2015 Километража 229000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
21.990 € Без ДДВ
Носивост 1171 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6.82 м³ Седишта 7
Година 2019 Километража 169700 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Носивост 685 кг Седишта 6
Година 2019 Километража 68000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Носивост 1163 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8.9 м³ Седишта 6
Година 2020 Километража 161400 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2016 Километража 286200 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 2007 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
10.580 € PLN 45.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 2008 Километража Сила
Полска, Żmigród
Контактирајте го продавачот
28.950 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Багажник багажник Седишта 9
Година 06/2017 Километража 143000 км Сила
Португалија, Condeixa-a-Nova
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 03/2015 Километража 252000 км Сила
Португалија, Condeixa-a-Nova
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 5
Година 2002-03 Километража 124655 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
58.731,09 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.11 м³ Седишта 5
Година Километража 10 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 227200 км Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 313 огласа
Прикажи