Филтри -

Мали фургони

Резултати од пребарување: 1366 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

1366 огласа: Мали фургони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 780 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2011-03-22 Километража 240234 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Носивост 741 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 122109 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 4 Седишта 1
Година 2007 Километража 124362 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 4
Година 2017-06-20 Километража 94151 км Сила
Италија, Sala Consilina (SA)
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Носивост 741 кг Евро Euro 4 Седишта 1
Година 2008 Километража 126843 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 802 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.15 м³ Седишта 2
Година 2013-09-01 Километража 222360 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
мал фургон FIAT FIORINO 1.3 MJT SX мал фургон FIAT FIORINO 1.3 MJT SX
2
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Година 2019-07 Километража 76879 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Седишта 3
Година 2018 Километража 218000 км Сила
Украина, Тернополь
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Зафатнина 2.58 м³ Седишта 2
Година 2014-10-01 Километража 150665 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Носивост 691 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.13 м³ Седишта 3
Година 2016-05-01 Километража 220823 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Носивост 835 кг Евро Euro 6 Суспензија хидраулично Седишта 2
Година 2016-08-10 Километража 156473 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 558 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2016-11-09 Километража 133000 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 601 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 2012-10-22 Километража 281572 км Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Носивост 1145 кг Евро Euro 4 Седишта 3
Година 2009-03-01 Километража 389894 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 499 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2017-06-01 Километража 410685 км Сила
Холандија, Genemuiden
Kleyn Vans B.V. Genemuiden
Контактирајте го продавачот
27.250 € Без ДДВ
Носивост 1334 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2020-07-01 Километража 159778 км Сила
Холандија, Genemuiden
Kleyn Vans B.V. Genemuiden
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 1292 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2015-02-01 Километража 174454 км Сила
Холандија, Genemuiden
Kleyn Vans B.V. Genemuiden
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 1333 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2016-12-01 Километража 119088 км Сила
Холандија, Genemuiden
Kleyn Vans B.V. Genemuiden
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Носивост 1025 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2017-09-01 Километража 116536 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 755 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2017-01-01 Километража 77368 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Носивост 620 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-02-01 Километража 243895 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1025 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2016-04-01 Километража 111325 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Носивост 868 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2017-01-01 Километража 80731 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 2 Багажник багажник
Година 2009-04 Километража 183200 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Носивост 805 кг
Година Километража Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1366 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се