Комбиња за превоз на пари

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња за превоз на пари: 5 огласа

ново комбе за превоз на пари MERCEDES-BENZ ARMOURED B4 BULLET-PROOF MONEY -CASH TRANSFER VEHICLE (VAN)
5
42.000 € USD ≈ 45.360 US$
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 114 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
ново комбе за превоз на пари VOLKSWAGEN T6 ARMOURED B4
15
42.000 € USD ≈ 45.360 US$
Носивост 3080 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 114 кс
Турција, Ataşehir -İstanbul
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново комбе за превоз на пари MERCEDES-BENZ VİTO 121 BENZİN ARMOURED B4
1
49.000 € USD ≈ 52.920 US$
Година 2020 Километража Сила 155 kW
Турција, Ataşehir -İstanbul
комбе за превоз на пари MERCEDES-BENZ SPRINTER
12
35.000 € USD ≈ 37.800 US$
Година 2012 Километража 7500 км Сила
Шпанија, Vilamalla
комбе за превоз на пари MERCEDES-BENZ Sprinter
2
7.000 € USD ≈ 7.561 US$
Година 2001 Километража Сила
Романија, Harsova
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се