Нови мали фургони

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мали фургони: 53 огласа

нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk Lichtmetalen velgen Airco Navigatie
38
11.400 € USD ≈ 12.663 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 12 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk LICHTMETALEN VELGEN Airco Navigatie
37
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови мал фургон CITROEN Jumpy XL L3H1 DC 120 PK CLUB + NAVIGATIE 7 INCH , CAMERA , CRUIS
1
27.500 € USD ≈ 30.547 US$
Седишта 6
Година 2020-01-01 Километража 10 км Сила 122 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk Airco Navigatie Cruise control PD
37
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk Airco Navigatie Cruise control PD
35
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express L2H1 1.5 dCi 75pk Airco Navigatie Cruise contro
37
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk Airco Navigatie Cruise control PD
35
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 10 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон MERCEDES-BENZ Citan 111TourerEdition,lang,Kamera,Tempomat
19
13.725,21 € USD ≈ 15.246 US$
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2018-08 Километража 4691 км Сила 110 кс
Германија, Hildesheim
нови мал фургон MERCEDES-BENZ Citan 111Tourer Edition,lang,Tempomat;EURO6
19
13.230,25 € USD ≈ 14.696 US$
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2018-08 Километража 8999 км Сила 110 кс
Германија, Hildesheim
нови мал фургон FIAT Doblò Cargo 1.3 MJ L1H1 95PK AIRCO NAVIGATIE CRUISE CONTROL BLUE
32
10.900 € USD ≈ 12.108 US$
Носивост 705 кг Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 30 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон FIAT Doblò Cargo 1.3 MJ L1H1 95PK AIRCO NAVIGATIE CRUISE CONTROL BLUE
32
10.900 € USD ≈ 12.108 US$
Носивост 705 кг Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 10 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон FIAT Doblò Cargo 1.3 MJ L1H1 95PK AIRCO NAVIGATIE CRUISE CONTROL BLUE
32
10.900 € USD ≈ 12.108 US$
Носивост 705 кг Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 40 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон FIAT Doblò Cargo 1.3 MJ L1H1 95PK AIRCO NAVIGATIE CRUISE CONTROL BLUE
32
10.900 € USD ≈ 12.108 US$
Носивост 705 кг Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 97 кс
Холандија, Woerden
нови мал фургон MERCEDES-BENZ Citan 111CDI TourerEdition,lang,Tempomat
15
13.444,54 € USD ≈ 14.934 US$
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2018-07 Километража 9194 км Сила 110 кс
Германија, Hildesheim
нови мал фургон RENAULT Kangoo Express 1.5 dCi 75pk Airco Navigatie Cruise control PD
37
11.700 € USD ≈ 12.996 US$
Седишта 2
Година 2019-01-01 Километража 20 км Сила 75 кс
Холандија, Woerden
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се