Филтри -

Изотермални комбиња

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Изотермални комбиња

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Носивост 3280 кг Зафатнина 16.76 м³ Суспензија хидраулично Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 2006 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1112 кг
Година 2021 Километража 74000 км Сила
Холандија, Geffen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.600 € Без ДДВ
Носивост 3924 кг Зафатнина 2997 м³ Седишта 7 Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 09/2018 Километража 297930 км Сила
Полска, Ostrowiec Świętokrzyski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2010 Километража 462000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2016 Километража 434252 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2014 Километража 350000 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 11/2007 Километража 498238 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2008 Километража 506736 км Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Седишта 3
Година 2019-09-23 Километража 206000 км Сила
Белгија, Diegem
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 5 Седишта 2 Багажник багажник
Година 02/2015 Километража Сила
Грција, Λιμένας Χερσονήσου
Контактирајте го продавачот
8.265 € PLN 35.900 PLN
Носивост 1335 кг Седишта 3
Година 2015 Километража 334000 км Сила
Полска, Czapury
Контактирајте го продавачот
37.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 14 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
14.270 € PLN 62.000 PLN
Суспензија пружина/пружина Седишта 2 Хидраулична рампа хидраулична рампа
Година 2017 Километража 262000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 5 Седишта 2
Година 2012-10-09 Километража 211617 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 630 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 60879 км Сила
Белгија, Roksem
Контактирајте го продавачот
3.983 € PLN 17.300 PLN
Година 2024 Километража Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 1232 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018 Километража 302379 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-06-13 Километража 387482 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-09-05 Километража 342695 км Сила
Холандија, Hoofddorp
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2017 Километража 334586 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
56.490 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 3
Година Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
2.999 €
Година 01/1995 Километража Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
7.943 € PLN 34.500 PLN
Носивост 2800 кг Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 2012 Километража 330771 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
48.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 14 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
31.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 39000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се