Филтри -

Патнички комбиња

Резултати од пребарување: 2134 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Патнички комбиња: 2134 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 519 *COC*  5500 KG* 19+1+1 prolonged with 50 cm*
20
61.500 € USD ≈ 69.430 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2020 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316
21
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 14
Година 2015 Километража 40 км Сила
Турција
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 CDI
5
13.870 € SEK USD 145.000 SEK ≈ 15.660 US$
Евро Euro 5 Седишта 19
Година 2010 Километража 400000 км Сила 163 кс
Шведска, Järfälla
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI (Non Export) 4x2 Minivan - 16
44
аукција 16.360 € SEK USD 171.000 SEK ≈ 18.460 US$
Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила 190 кс
Шведска, Gothenburg
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Traveller 7
9
ВИДЕО
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Турција
патничко комбе NISSAN Primastar 2.5 dCi
26
аукција 1.205 € SEK USD 12.600 SEK ≈ 1.361 US$
Година 2004 Километража 261663 км Сила 135 кс
Шведска, Karlstad
патничко комбе RENAULT Trafic 2.0 dCi  9 sits
35
аукција 6.408 € SEK USD 67.000 SEK ≈ 7.235 US$
Евро Euro 5
Година 2012-09-21 Километража 200517 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Touristic Cancan
14
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 10/2019 Километража Сила 190 кс
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 cdi Touristic
13
цена на барање
Седишта 18+1+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
11
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 12/2018 Километража Сила 163 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 - CANCAN
18
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 01/2020 Километража Сила 190 кс
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 516 cdi City liner
16
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 10+1+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516  Citybus
16
цена на барање
Седишта 14+1
Година 2018 Километража Сила
Турција
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 518
11
19.800 € USD ≈ 22.350 US$
Евро Euro 4 Седишта 21
Година 2009 Километража 294000 км Сила 135 kW
Хрватска, Zlatar
нови патничко комбе MAN TGE 5.180 Businessline
20
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 16
Година 2020 Километража Сила 180 кс
Шведска, KUNGENS KURVA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 AUTOMATİC
13
73.500 US$ EUR ≈ 65.100 €
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2019-11-01 Километража Сила 190 кс
Турција, Istanbul
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2134 огласа
Прикажи
Претплати се