Филтри -

Камиони-шасии < 3.5т

Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

137 огласа: Камиони-шасии < 3.5т

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 973 кг Евро Euro 5
Година 2015-03-01 Километража 157717 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
76.900 €
Евро Euro 6
Година 2020-03-01 Километража 610123 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.058 € PLN 34.900 PLN
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 233000 км Сила
Полска, Chrzanów
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 245686 км Сила
Холандија, Nijkerk
камион-шасија < 3.5т Renault D280 камион-шасија < 3.5т Renault D280
2
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2016 Километража Сила
Португалија, Fagilde
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 131729 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 1529 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража 17250 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска, Kolonia Zawada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 03/2017 Километража 992745 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
6.695 € PLN 29.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 336000 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
52.620 € PLN 227.900 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
36.710 € PLN 159.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
41.260 € PLN 178.700 PLN
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Полска, Jarocin
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 259000 км Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 03/2003 Километража Сила
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 677107 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 08/2019 Километража 676112 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
50.690 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 10 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
41.390 € Без ДДВ
Година 2022 Километража 30 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1995 Километража 550000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 67 км Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 360094 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 137 огласа
Прикажи
Претплати се