Филтри -

Изотермални камиони < 3.5т

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Изотермални камиони < 3.5т

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.870 € PLN 190.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 206600 км Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
49.590 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.660 € PLN 102.500 PLN
Носивост 630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 230648 км Сила
Полска, Raków
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 1000 кг Евро Euro 6
Година 06/2018 Километража 198000 км Сила
Литванија, Kvietiniai
Контактирајте го продавачот
53.100 € Без ДДВ
Година 2022 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 940 кг
Година 2005 Километража Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 1333 кг Евро Euro 5 Суспензија со пружина
Година 03/2014 Километража 257637 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
16.780 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 220000 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2009 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
5.255 € Без ДДВ
Носивост 1360 кг
Година 07/2007 Километража 251000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.140 € PLN 82.900 PLN
Година 2016 Километража 356000 км Сила
Полска, Wiśniewo
Контактирајте го продавачот
10.390 € PLN 45.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 305000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
43.990 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 13 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 225000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 990 кг Евро Euro 2 Суспензија хидраулично
Година 1999 Километража 265000 км Сила
Шпанија, Burgos
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се