Филтри -

Камиони кипер < 3.5т

Резултати од пребарување: 609 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

609 огласа: Камиони кипер < 3.5т

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
31.750 € Без ДДВ
Носивост 845 кг Евро Euro 6
Година 2020-07-01 Километража 50460 км Сила
Холандија, Genemuiden
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1180 кг
Година 05/2008 Километража 145000 км Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 3 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија CIF Начин на истовар тространо
Година 1996 Километража 545000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
53.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година Километража 140 км Сила
Италија, Padua
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел Henschel
Година 08/2023 Километража 1102 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
69.380 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 2.39 м³
Година 2024-04 Километража 990 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Носивост 842 кг
Година Километража 50 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
аукција 3.178 € Со вклучен ДДВ
Година 2018 Километража 20531 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
15.020 € PLN 64.900 PLN
Начин на истовар задна
Година 2018 Километража 140500 км Сила
Полска, Książ Wielki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Начин на истовар задна
Година 2019-03 Километража 46000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Модел JPM.
Година 04/2022 Километража 61263 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.340 € Со вклучен ДДВ
Година 2015 Километража 230825 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Зафатнина 2.08 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2012 Километража 140000 км Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
23.120 € PLN 99.900 PLN
Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 80800 км Сила
Полска, Książ Wielki
Контактирајте го продавачот
аукција 25.380 € CZK 632.000 CZK
Зафатнина 18.63 м³ Начин на истовар тространо
Година 09/2015 Километража 47335 км Сила
Чехија, Jindřichův Hradec
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Носивост 1052 кг Евро Euro 6 Модел Scattolini
Година 2018-04-26 Километража 78925 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Носивост 893 кг Евро Euro 6 Модел JPM Vulcain Type: Steel 3.5T
Година 03/2018 Километража 107933 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 720 кг
Година 2021-02-03 Километража 12225 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг
Година Километража 10 км Сила
Холандија, LAREN (GLD)
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2000 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 500 кг Евро Euro 6
Година 2018-11-01 Километража 100863 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.700 € Без ДДВ
Носивост 680 кг Евро Euro 6 Модел JPM Vulcain Type: ALU 3.5T
Година 11/2020 Километража 71933 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
20.090 € SEK 225.000 SEK
Носивост 700 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 125025 км Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.110 € Без ДДВ
Начин на истовар тространо
Година 2016 Километража 142000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 609 огласа
Прикажи