Филтри -

Камиони фургони < 3.5т

Резултати од пребарување: 627 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

627 огласа: Камиони фургони < 3.5т

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 533 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18.32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-12-27 Километража 316184 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 645 кг Евро Euro 6
Година 2019-11-01 Километража 129302 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.002 € PLN 37.500 PLN
Носивост 1000 кг
Година 2011 Километража 235000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1535 кг Евро Euro 5
Година 2012-06-06 Километража Сила
Италија, Pozzuoli
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1190 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 164280 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
аукција 3.892 € DKK 29.000 DKK
Носивост 1050 кг Евро Euro 5
Година 2016-04 Километража 346126 км Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
2.966 € PLN 13.900 PLN
Носивост 1410 кг
Година 03/2005 Километража 361634 км Сила
Полска, Jastrzębie Zdrój
Контактирајте го продавачот
14.320 € BGN 28.000 BGN
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 375000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 220000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 5
Година 04/2011 Километража 415000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
17.450 € Без ДДВ
Носивост 485 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.38 м³
Година 2017-01-01 Километража 342382 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.800 €
Година 2019 Километража 15000 км Сила
Шпанија, Alicante
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Носивост 572 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19.14 м³
Година 2020-03-01 Километража 87182 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.930 € PLN 177.800 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2020 Километража 34443 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Носивост 930 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 102799 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Година 04/2013 Километража 75068 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 975 кг Евро Euro 4
Година 2010 Километража 120989 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2021-03-31 Километража 108000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1500 кг
Година 1995-02 Километража 330000 км Сила
Италија, San Bonifacio
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2005 Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 570000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
34.100 € PLN 159.800 PLN
Носивост 3500 кг
Година 2021 Километража 62802 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
16.490 € Без ДДВ
Носивост 1050 кг Евро Euro 5
Година 2016-09-14 Километража 204801 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
20.700 € PLN 97.000 PLN
Носивост 620 кг
Година 2015 Километража 118000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
23.040 € PLN 108.000 PLN
Носивост 327 кг
Година 2018 Километража 240000 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1997 Километража 928359 км Сила
Португалија, Anadia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 627 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се