Филтри -

Товарни-патнички комбиња Ford

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи

29 огласа: Товарни-патнички комбиња Ford

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
8.627 € 37.000 PLN
2009
112000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Полска, Świętoszówka
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2016
68038 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција аукција
2020
170318 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
3.000 €
2012
291000 км
Австрија, Ilz
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
2018
224836 км
Сила 131 кс (96 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 7.98 м³ Седишта 7
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2019
133750 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
37.000 €
2019
184430 км
Гориво дизел
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
товарно-патничко комбе Ford Transit
1
100 €
2024
5 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Седишта 7
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
товарно-патничко комбе Ford Transit Trend Van
1
100 €
2024
5 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Седишта 7
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
товарно-патничко комбе Ford Transit Trend Van товарно-патничко комбе Ford Transit Trend Van
2
100 €
2024
5 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Седишта 7
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
товарно-патничко комбе Ford Transit
1
100 €
2024
5 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Седишта 7
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2015
254294 км
Сила 100 кс (73.5 kW) Гориво дизел
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
2016
286200 км
Сила 130 кс (96 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 6
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
1957
30548 км
Сила 54.38 кс (39.97 kW) Гориво бензин Седишта 5
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
2020
173700 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 9.9 м³ Седишта 7
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
2020
173700 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 9.9 м³
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
2010
262412 км
Сила 116 кс (85 kW) Гориво дизел Седишта 6
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
2010
262412 км
Сила 116 кс (85 kW) Гориво дизел Седишта 6
Чехија, Boleslavska
Контактирајте го продавачот
20.588 € Без ДДВ
2019
57750 км
Сила 131 кс (96 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 971 кг Зафатнина 5.81 м³ Оскина конфигурација 4x2 Седишта 6
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
24.790 € Без ДДВ
149040 км
Сила 170 кс (125 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 990 кг Зафатнина 5.95 м³ Седишта 6
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
2016
137000 км
Сила 131 кс (96 kW) Гориво дизел Носивост 1231 кг Седишта 6
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
6.995 € Без ДДВ
2019
214000 км
Сила 120 кс (88 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 7
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
2017
78000 км
Сила 155 кс (114 kW) Евро Euro 6 Седишта 15
Франција, St Genis Laval
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
2017
297983 км
Гориво дизел Багажник багажник Седишта 6
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
2012
323160 км
Сила 125.17 кс (92 kW) Гориво дизел Седишта 9
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи