Филтри -

Товарни-патнички комбиња Volkswagen

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Товарни-патнички комбиња Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
20.210 € PLN 86.000 PLN
Година 2016 Километража 218000 км Сила
Полска, KAMIEŃSK
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 199487 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.445,38 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2012-05 Километража 243120 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
42.764,71 €
Носивост 2800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4.19 м³ Седишта 6
Година Километража 30 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
46.070 € PLN 196.000 PLN
Седишта 7
Година 2023 Километража 19000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
46.280 € PLN 196.900 PLN
Седишта 7
Година 2023 Километража 13000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
54.060 € PLN 230.000 PLN
Носивост 995 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
25.490 € Без ДДВ
Носивост 1317 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.55 м³ Багажник багажник Седишта 6
Година 2016 Километража 121864 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.955 €
Евро Euro 5 Седишта 7
Година 2010-08 Километража 270000 км Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Носивост 1317 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7.55 м³ Седишта 6
Година 2016 Километража 121864 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
15.310 € HUF 6.000.000 HUF
Седишта 6
Година 2016 Километража 250000 км Сила
Унгарија, Solt
Контактирајте го продавачот
16.530 € SEK 190.000 SEK
Носивост 645 кг Евро Euro 6 Зафатнина 3.91 м³
Година 2018 Километража Сила
Шведска, Gävleborg
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.790 € CZK 552.100 CZK
Седишта 5
Година Километража 176000 км Сила
Чехија, Pohořelice
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Седишта 3
Година 03/2012 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
9.599 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2017 Километража 242000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Контактирајте го продавачот
13.140 € PLN 55.900 PLN
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 2016 Километража 330000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
13.840 € PLN 58.900 PLN
Седишта 3
Година 2014 Километража 179000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
2.900 € Со вклучен ДДВ
Седишта 6
Година 2002 Километража 493878 км Сила
Латвија
Контактирајте го продавачот
38.563,03 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8.08 м³ Багажник багажник Седишта 6
Година Километража 39947 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
43.605,04 €
Евро Euro 6 Зафатнина 14.55 м³ Багажник багажник Седишта 6
Година 2023-04-20 Километража 18 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
60.915,97 €
Евро Euro 6 Зафатнина 10.57 м³ Седишта 6
Година Километража 262 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
42.008,40 €
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 25543 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
60.915,97 €
Евро Euro 6 Зафатнина 10.57 м³ Седишта 6
Година 2023-10-12 Километража 264 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
11.160 € PLN 47.500 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6
Година 2013 Километража 234000 км Сила
Полска, Głogówek
Контактирајте го продавачот
аукција 1.608 € DKK 12.000 DKK
Носивост 1029 кг
Година 2007 Километража 262000 км Сила
Данска, Fyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи