Филтри -

Товарни-патнички комбиња IVECO

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Товарни-патнички комбиња IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2018 Километража 260500 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Носивост 430 кг
Година 2024 Километража Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Носивост 500 кг
Година 2017 Километража 261500 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
28.750 € PLN 124.500 PLN
Носивост 1048 кг Зафатнина 16 м³ Седишта 3
Година 2022 Километража 56700 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
26.770 € PLN 115.900 PLN
Носивост 770 кг Седишта 7
Година 2019 Километража 106600 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Година 2023 Километража 2999 км Сила
Финска, Tupos, Pohjois-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
27.180 € PLN 117.700 PLN
Зафатнина 16 м³ Седишта 3
Година 2021 Километража 96670 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 200675 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.410 € PLN 123.000 PLN
Зафатнина 18 м³ Седишта 3
Година 2021 Километража 115200 км Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Седишта 7
Година 2020-09 Километража 80861 км Сила
Италија, Cazzago di Pianiga
Контактирајте го продавачот
33.030 € PLN 143.000 PLN
Година 2021 Километража 31000 км Сила
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
18.220 € PLN 78.900 PLN
Носивост 957 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019 Километража 263000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
18.450 € PLN 79.900 PLN
Носивост 957 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019 Километража 260000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
2.286 € PLN 9.900 PLN
Седишта 3
Година 2001 Километража 240000 км Сила
Полска, 42-595
Контактирајте го продавачот
11.430 € PLN 49.500 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 6
Година 2009 Километража 269428 км Сила
Полска, Bralin
Контактирајте го продавачот
10.510 € PLN 45.500 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 6
Година 2009 Километража 385425 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
20.670 € PLN 89.500 PLN
Носивост 909 кг Седишта 7
Година 2015 Километража 181852 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
11.990 €
Носивост 1305 кг Седишта 5
Година 2008-06 Километража 311 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
47.798 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 16.01 м³ Седишта 6
Година 2023-06 Километража 10 км Сила
Германија, Sangerhausen
Контактирајте го продавачот
47.798,32 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2023-06 Километража 10 км Сила
Германија, Sangerhausen
товарно-патничко комбе IVECO 3SC15V E E4
1
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Guimarães
Контактирајте го продавачот
14.320 € PLN 62.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 20
Година 2008 Километража Сила
Полска, Żmigród
Контактирајте го продавачот
12.430 € PLN 53.840 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 6
Година 2009 Километража 269428 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.510 € PLN 49.840 PLN
Носивост 3500 кг Седишта 6
Година 2009 Километража 385425 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
21.670 € PLN 93.840 PLN
Носивост 909 кг Седишта 7
Година 2015 Километража 181852 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се