Филтри -

Патнички комбиња

Резултати од пребарување: 1811 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1811 огласа: Патнички комбиња

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 13seats+13 standing+
Година 2024 Километража 10 км Сила
Романија, Bucharest
PACIFIC TUR SRL
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 19 Багажник багажник
Година 06/2008 Километража 350000 км Сила
Северна Македонија, Prilep
Контактирајте го продавачот
10.700 €
Патничко комбе
Седишта 20
Година 11/2009 Километража 4600000 км Сила
Литванија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Патничко комбе
Седишта 20
Година 06/2021 Километража 200000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Патничко комбе
Година 10/2015 Километража Сила
Полска, Kraśnik
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 08/2016 Километража 358013 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Година 2018 Километража 223607 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2013 Километража Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Година 03/2016 Километража 268000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2016 Километража 235000 км Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Евро Euro 5
Година 2015-05-06 Километража 249000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2020-04-01 Километража 294008 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
43.100 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21 Багажник багажник
Година 01/2019 Километража 577691 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
44.200 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 18 Багажник багажник
Година 01/2017 Километража 232525 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019 Километража 162377 км Сила
Полска, Starogard Gdański
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 7
Година 2017-07-01 Километража 146964 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Vans B.V.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 3 Седишта 29+1+1
Година 12/2002 Километража 277000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2014 Километража 427800 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 24
Година 03/2013 Километража 549000 км Сила
Романија, Suceava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 06/2024 Километража 20 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 35
Година 01/2024 Километража 50 км Сила
Романија, Piatra Neamț
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 5 Седишта 32+1+1
Година 10/2014 Километража 131500 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
58.800 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 17
Година 2023 Километража 25 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
58.800 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 17 Багажник багажник
Година 2022 Километража 25 км Сила
Германија, Bielefeld
Контактирајте го продавачот
34.369,75 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2018 Километража 172000 км Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 17
Година 2023 Километража 25 км Сила
Германија, Bielefeld
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1811 огласа
Прикажи