Филтри -

Нова товарни-патнички комбиња

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Товарни-патнички комбиња: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново товарно-патничко комбе FIAT Ducato 30 2.3Mjt L1H1
14
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2019 Километража 10 км Сила 140 кс
Шпанија, BENICARLÓ CASTELLÓN
ново товарно-патничко комбе PEUGEOT Expert
8
Контактирајте го продавачот
25.820 € RUB 2.330.000 RUB
Седишта 6
Година 10/2020 Километража Сила 150 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ново товарно-патничко комбе MAN TGE 3180 Van Plus
16
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 16.4 м³ Седишта 6+1
Година 2021 Километража Сила 177 кс
Романија, BUCURESTI
ново товарно-патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 319 Taxi +Lift / Full Car CoC
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2021 Километража Сила 190 кс
Полска, Gdańsk
ново товарно-патничко комбе IVECO DAILY 35C
14
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 6+2
Година 2021 Километража Сила 132 kW
Србија, Čačak
ново товарно-патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 319
16
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 07/2019 Километража 800 км Сила 140 kW
Литванија, Kauno
ново товарно-патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 319
16
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 07/2019 Километража 800 км Сила 190 кс
Литванија, Kaunas
ново товарно-патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 319
16
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 07/2019 Километража 800 км Сила 190 кс
Литванија, Kaunas
ново товарно-патничко комбе UAZ 3909
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2021 Километража 1500 км Сила 112 кс
Полска
ново товарно-патничко комбе VOLKSWAGEN TRANSPORTER WINDOWVAN 4+1 2.0 TDI DSG
2
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 1121 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6.7 м³ Седишта 4+1
Година 2021-03 Километража Сила 150 кс
Турција
ново товарно-патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 314
34
Контактирајте го продавачот
30.490 € PLN 139.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 2021 Километража 10 км Сила 143 кс
Полска, Grodzisk Mazowiecki
ново товарно-патничко комбе IVECO Daily 35S18 3.0 180PS 7SP
19
Контактирајте го продавачот
36.200 € Без ДДВ
Зафатнина 15.47 м³ Седишта 7
Година 2020-09 Километража 10 км Сила 179 кс
Германија, Schöpstal
ново товарно-патничко комбе RENAULT TRAFIC, Business
15
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 6
Година 2017-01-12 Километража Сила 125 кс
Германија, Bovenden
ново товарно-патничко комбе FORD Transit
6
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.700 € RUB 2.500.000 RUB
Седишта 6
Година 02/2020 Километража Сила 125 кс
Русија, Москва
ново товарно-патничко комбе FORD Transit
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
29.640 € RUB 2.675.000 RUB
Седишта 9
Година 01/2020 Километража Сила 125 кс
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се