Филтри -

Приградски автобуси

Резултати од пребарување: 1054 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1054 огласа: Приградски автобуси, меѓуградски автобус

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54
Година 2011 Километража 371000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
31.940 € PLN 138.000 PLN
Седишта 32
Година 04/2006 Километража 438000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
42.800 € PLN 185.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 34
Година 12/2013 Километража 253000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 35+1+1
Година 8/2013 Километража 130000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 61
Година 2010-01 Километража 360000 км Сила
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 2011-08 Километража 345273 км Сила
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
21.659 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 54
Година 2011-03-01 Километража 649754 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
14.040 US$ EUR ≈ 13.100 €
Седишта 10
Година 2000-03 Километража 110000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 50
Година 2014-05 Километража 498214 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
36.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 62 Број на врати 2
Година 2007 Километража 1100000 км Сила
Холандија, Naaldwijk
Контактирајте го продавачот
аукција 1.129 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 59
Година 2008 Километража 955653 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 Број на врати 2
Година 2010 Километража 510983 км Сила
Норвешка, Fosser
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 18
Година 04/2016 Километража 170000 км Сила
Полска, Stawiguda
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 43+37 Број на врати 2
Година 03/2013 Километража 700000 км Сила
Полска, Piekary Śląskie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 58
Година 01/1994 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 60 Број на врати 2
Година 01/2013 Километража 560000 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 36/53 Број на врати 2
Година 2024 Километража Сила
Украина, Пролиски
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 55 Број на врати 2 Багажник 9 м³
Година 04/2004 Километража 980000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2 Багажник 10 м³
Година 06/2010 Километража 750000 км Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
44.999 € Без ДДВ
Седишта 21
Година 09/2018 Километража 413000 км Сила
Полска, Stawiguda
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Број на врати 2
Година 2007 Километража 900000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2008 Километража 900000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 48
Година 2010-10 Километража 644318 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 37+1+1
Година 1994 Километража 811000 км Сила
Германија, Velden/Vils
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 55
Година 2011-08 Километража 102164 км Сила
Франција, Saint-Mard
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1054 огласа
Прикажи