Филтри -

Приградски автобуси Irisbus

Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

128 огласа: Приградски автобуси Irisbus

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45+1+1 Број на врати 2 Багажник 5 м³
Година 2008-05 Километража 302000 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Италија, Cannara (PG)
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
оштетен приградски автобус Irisbus Crossway | Schaltgetriebe | Retarder | DEFEKT |
1
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 50 Број на врати 2
Година 11/2008 Километража 608124 км Сила
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
5.774 € PLN 25.000 PLN
Седишта 58
Година 05/2005 Километража 684111 км Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
21.020 € PLN 91.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 60+30 Број на врати 2
Година 2008 Километража 277000 км Сила
Полска, Czernichów
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година 2006 Километража 665000 км Сила
Белгија, Berlaar
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59 + 1
Година 11/2011 Километража 393000 км Сила
Полска, Piła
Контактирајте го продавачот
11.090 € PLN 48.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 50
Година 11/2008 Километража 766000 км Сила
Полска, Skarbimierz Osiedle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 23
Година Километража 325000 км Сила
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
аукција 10.234 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 57
Година 2009 Километража 277910 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
12.945 €
Година 2005 Километража 646000 км Сила
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
9.007 € PLN 39.000 PLN
Седишта 64
Година 2004 Километража 416000 км Сила
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
27.480 € PLN 119.000 PLN
Година 2013 Километража 340000 км Сила
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
10.620 € PLN 46.000 PLN
Година 2005 Километража 454000 км Сила
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 180000 км Сила
Франција, Romans sur Isère
Контактирајте го продавачот
20.550 € PLN 89.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 56
Година 2007 Километража 563000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Седишта 59 Број на врати 2
Година 2007 Километража 469889 км Сила
Франција
приградски автобус Irisbus RECREO приградски автобус Irisbus RECREO приградски автобус Irisbus RECREO
3
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Седишта 59
Година 2008 Километража 372268 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 4.057 € Со вклучен ДДВ
Седишта 59
Година 2008 Километража 425384 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2011-08-26 Километража 414363 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Седишта 64 Број на врати 2 Багажник 10 м³
Година 08/2004 Километража 471114 км Сила
Белгија, Gent
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2009-07-21 Километража 613142 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
29.560 € PLN 128.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65 Број на врати 2
Година 12/2008 Километража 445000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
16.422 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 62
Година 2007-07 Километража 783138 км Сила
Германија, Kehl-Auenheim
Контактирајте го продавачот
аукција 7.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2006 Километража Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 128 огласа
Прикажи
Претплати се