Филтри -

Приградски автобуси MAN

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Приградски автобуси MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 45 Број на врати 2
Година 10/2005 Километража 863000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 53
Година 2009-10 Километража 940000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 76
Година 2009-08-06 Километража 302696 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2010-09-21 Километража 313539 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 65
Година 2009-10-27 Километража 324312 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 54
Година 2009-05-25 Километража 705701 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 76
Година 2008-09-22 Километража 388082 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 64 Број на врати 2
Година 2007-04-26 Километража 503364 км Сила
Германија, Kehl
Контактирајте го продавачот
16.140 € PLN 69.900 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 60
Година 09/2011 Километража 273000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
аукција 3.021 € Со вклучен ДДВ
Седишта 63 Број на врати 2
Година 2010 Километража 386361 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.677 € Со вклучен ДДВ
Седишта 63 Број на врати 2
Година 2010 Километража 376242 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.677 € Со вклучен ДДВ
Седишта 63
Година 2009 Километража 376730 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција 1.677 € Со вклучен ДДВ
Седишта 59
Година 2009 Километража 366154 км Сила
Франција
приградски автобус MAN A91 приградски автобус MAN A91 приградски автобус MAN A91
3
Контактирајте го продавачот
аукција 1.677 € Со вклучен ДДВ
Седишта 63
Година 2010 Километража 381796 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 57
Година 2012 Километража 246000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 928000 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
9.215 € PLN 39.900 PLN
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 60
Година 09/2006 Километража 339749 км Сила
Полска, Łódź
приградски автобус MAN LOHR - L96
1
Контактирајте го продавачот
аукција 2.850 € Со вклучен ДДВ
Седишта 159600
Година Километража 159600 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 50+30
Година 2016 Километража 314232 км Сила
Германија, Iffezheim
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 43 + 1 + 32 Број на врати 2
Година 02/2015 Километража 463986 км Сила
Германија, Wittenburg
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 36+10 Број на врати 2
Година 11/1999 Километража 800000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 65 Број на врати 2
Година 08/2012 Километража 400000 км Сила
Германија, Reinfeld
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 56+23 Број на врати 2
Година 11/2001 Километража 848625 км Сила
Романија, Panic / Zalau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 55 sedadel, 21 k stá Број на врати 2
Година 2005 Километража 800007 км Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
18.262 €
Седишта 42
Година 2008 Километража 468000 км Сила
Полска, trzygłowska 32 Gryfice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се