Филтри -

Приградски автобуси Temsa

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

29 огласа: Приградски автобуси Temsa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
13.870 € PLN 59.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 223200 км Сила
Полска, Żmigród
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 30
Година 2024-04 Километража 1242 км Сила
Германија, Untersteinach
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.614 € HUF 2.200.000 HUF
Седишта 65
Година 2004 Километража 733099 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
16.500 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Седишта 35 Број на врати 2
Година 07/2007 Километража Сила
Литванија, Kedainiai
Контактирајте го продавачот
8.214 € PLN 34.950 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 61
Година 05/2007 Километража 359000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Седишта 63
Година 04/2010 Километража 338437 км Сила
Полска, Lubcza
Контактирајте го продавачот
33.759 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 30
Година 2010-03-15 Километража 390788 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 29+1
Година 2023 Километража 100 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.810 €
Евро Euro 3 Седишта 54
Година 2009 Километража 1850000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 37
Година 2016-06 Километража 139760 км Сила
Германија, Eppstein
Контактирајте го продавачот
36.179 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 37
Година 2013-01-08 Километража 315125 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
320.529 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 2024-04-09 Километража 1772 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 53+1+1 Број на врати 2
Година 2009-10-22 Километража 530 км Сила
Белгија, Nivelles
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 35+1+1
Година 8/2013 Километража 130000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 61
Година 2010-01 Километража 360000 км Сила
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Седишта 31+1+1 Број на врати 2 Багажник 4.2 м³
Година 03/2009 Километража 624800 км Сила
Унгарија, Csaba
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 65+12 Број на врати 2
Година 09/2009 Километража 213000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 57+22
Година 2018-08 Километража 102000 км Сила
Германија, Wiesbaden
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 63
Година 08/2019 Километража 120000 км Сила
Франција, Orléans
приградски автобус Temsa BG 824E Samba приградски автобус Temsa BG 824E Samba
2
Контактирајте го продавачот
8.165 € HUF 3.200.000 HUF
Евро Euro 2 Седишта 29
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, KISKUNFÉLEGYHÁZA
Контактирајте го продавачот
13.160 € PLN 56.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 56
Година 09/2007 Километража 365000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 78
Година 09/2009 Километража 25000 км Сила
Франција, Orléans
Контактирајте го продавачот
8.226 € PLN 35.000 PLN
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 57 Број на врати 2
Година 2002 Километража Сила
Полска, Chorzelów
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 56 Број на врати 2
Година 2007-09 Километража 416877 км Сила
Германија, Mahlberg - Orschweier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Број на врати 2
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Германија, Isterberg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи