Филтри -

Приградски автобуси Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

174 огласа: Приградски автобуси Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 50/29
Година 2015-07-01 Километража 430000 км Сила
Хрватска, Gornja Vrba
Контактирајте го продавачот
27.830 € PLN 121.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 33
Година 06/2009 Километража 110000 км Сила
Полска, Sieciechowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.270 € PLN 149.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Седишта 29
Година 01/2008 Километража 172000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 60
Година 2015-01 Километража 369870 км Сила
Германија, Hadamar
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 60
Година 2015-01 Километража 180440 км Сила
Германија, Hadamar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Седишта 39
Година 2003 Километража 469251 км Сила
Белгија, Dilsen-Stokkem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски Седишта 39
Година 08/2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 55+30
Година 2014-10 Километража 260000 км Сила
Германија, Odelzhausen
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2013-06 Километража 1034336 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2013-06 Километража 1063642 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60 Број на врати 2
Година 2013-06 Километража 1111291 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 60
Година 2013-06 Километража 998500 км Сила
Германија, Untersteinach
Контактирајте го продавачот
аукција 11.025 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 59+1
Година 2007 Километража 469036 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 49+1
Година 11/1999 Километража 1760000 км Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 23
Година 01/2011 Километража 323000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 64
Година 2011-06 Километража 253760 км Сила
Германија, Hadamar
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Евро Euro 5 Седишта 59+42
Година 2010 Километража Сила
Норвешка, Fosser
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 52+22
Година 03/2005 Километража Сила
Италија, Alpignano
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 54
Година 2007 Километража 979307 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 54
Година 2008 Километража 872600 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 50
Година 2008-04 Километража 1022099 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Седишта 53
Година 2007-12 Километража 1027884 км Сила
Хрватска
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Евро Euro 5 Седишта 64
Година 06/2009 Километража 757186 км Сила
Полска, Lubcza
Контактирајте го продавачот
27.370 € PLN 119.000 PLN
Евро Euro 4 Седишта 64
Година 2008 Километража 380000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 49+1 Број на врати 2
Година 07/2013 Километража 676457 км Сила
Грција, Litochoro
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи