Филтри -

Приградски автобуси Otokar

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи

22 огласа: Приградски автобуси Otokar

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
аукција 17.200 € Со вклучен ДДВ
2012
113000 км
Сила 145 кс (107 kW) Евро Euro 5 Гориво гас Седишта 23
Франција
Контактирајте го продавачот
33.000 €
2016
355000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Седишта 30
Романија, Bacău
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
31.000 € Без ДДВ
2012
271345 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 41
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2013
219169 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Седишта 33+1
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
55.490 € 238.000 PLN
2013
210000 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 5 Седишта 41
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2019
192466 км
Сила 317 кс (233 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 55
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
112.000 €
2022
45000 км
Сила 146 кс (107 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 29+1
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
2023
1 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 27+1+1
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
2023
Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 35+1+1
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
130.000 € Со вклучен ДДВ
2023
250 км
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 31+1+1=33
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
2009
230000 км
Сила 185 кс (136 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Седишта 34
Белгија, Dilsen-Stokkem
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
335000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
23.080 € 99.000 PLN
2009
240000 км
Суспензија пружина/пружина Седишта 34
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
34.740 € 149.000 PLN
2011
180000 км
Сила 178 кс (131 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пружина/пневматски Седишта 34
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
122.000 €
2022
150 км
Сила 185 кс (136 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Седишта 35+1+1
Турција
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
2008
543000 км
Сила 177 кс (130 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Седишта 34
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
129.200 € Без ДДВ
2024
11 км
Сила 176 кс (129 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 36
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
2011
227438 км
Сила 178 кс (131 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 34
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
2011
345273 км
Сила 178 кс (131 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 34
Германија, Neuried-Dundenheim
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
2015
298992 км
Сила 26 кс (19.11 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 34
Германија, Haßfurt
Контактирајте го продавачот
38.000 € 163.000 PLN
2010
221000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 5 Седишта 36
Полска, Sieciechowice
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
2022
Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 35+2
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи