Филтри -

Приградски автобуси IVECO

Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

135 огласа: Приградски автобуси IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Седишта 49+33Vp+C+1PMRSR Број на врати 2
Година 2008-07-15 Километража Сила
Шпанија, Donostia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 42+50Vp+C+1PMRSR Број на врати 2
Година 2013-12-24 Километража 512000 км Сила
Шпанија, Donostia
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.790 € PLN 259.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 49 Број на врати 2
Година 12/2014 Километража 735000 км Сила
Полска, Piekary
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 31 Број на врати 2
Година 02/2014 Километража 331000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 54+27
Година 12/2012 Километража 292000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
79.900 €
Евро Euro 6 Седишта 61 Број на врати 2
Година 12/2021 Километража 88160 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Евро Euro 5 Седишта 59
Година 2014-02-18 Километража 654009 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 58
Година 2011-04 Километража 154000 км Сила
Германија, Püttlingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 45 Број на врати 3
Година 2010 Километража 562209 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
приградски автобус IVECO 100/90 CACCIAMALI приградски автобус IVECO 100/90 CACCIAMALI
2
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 41+2
Година 5/2005 Километража 366000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Евро Euro 6 Седишта 45+37 Број на врати 2
Година 2014 Километража 414714 км Сила
Чехија, Kolín 4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35
Година 03/2024 Километража 2000 км Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Седишта 44
Година 04/2024 Километража 25 км Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 58
Година 2010-05-03 Километража 694776 км Сила
Белгија, Tildonk
Контактирајте го продавачот
9.958 € HUF 3.900.000 HUF
Година 2001 Километража 850000 км Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
46.710 € PLN 199.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 34
Година 07/2013 Километража 258000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 16
Година 6/1998 Километража 183500 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
102.800 € PLN 438.000 PLN
Седишта 31
Година 02/2017 Километража 216000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Седишта 34
Година 08/2014 Километража 48000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Седишта 45+46+A+C
Година 2013 Километража Сила
Италија, Varese
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 57
Година 2015 Километража 884141 км Сила
Италија, Olgiate Comasco
Контактирајте го продавачот
146.700 € PLN 625.000 PLN
Седишта 35
Година 2023 Километража Сила
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
102.800 € PLN 438.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 31
Година 12/2017 Километража 177000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 44 Број на врати 2
Година 2013 Километража 767340 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Евро Euro 5 Седишта 64
Година 2011-10-21 Километража 376592 км Сила
Белгија, Tildonk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 135 огласа
Прикажи
Претплати се