Филтри -

Школскиот автобуси IVECO

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Школскиот автобуси IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 26+1+1
Година 4/2003 Километража 250000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Седишта 46+2+1
Година 2001-02-07 Километража 160000 км Сила
Италија, Bellusco
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 35
Година 1998 Километража 429000 км Сила
Италија, Velos
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1 Број на врати 2
Година 2024 Километража 150 км Сила
Белгија, Saint-Ghislain
Контактирајте го продавачот
3.990 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1998-12 Километража 335000 км Сила
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 58
Година 6/2012 Километража 121000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 19 Број на врати 2
Година 06/2002 Километража 320000 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Седишта 38
Година 01/2005 Километража 627000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 41+2+1
Година 3/2011 Километража 200000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Седишта 49
Година 2009-07 Километража 141000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 26+1+1
Година 1/1996 Километража 350000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 28 Број на врати 1
Година 05/2004 Километража 183500 км Сила
Италија, Fasano
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 42+1
Година 7/1997 Километража 440000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 49+1+1
Година 3/2017 Километража 71000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 26+1+1
Година 1/1996 Километража 270000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
школскиот автобус IVECO A 50 C школскиот автобус IVECO A 50 C школскиот автобус IVECO A 50 C
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 28+1+1
Година 10/2006 Километража 288200 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 41+1
Година 1/2000 Километража 177000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година 2023-08 Километража 599 км Сила
Белгија, Saint-Ghislain
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 57 TOTALI
Година 5/2005 Километража 160000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи