Филтри -

Панорамски автобуси IVECO

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

18 огласа: Панорамски автобуси IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Шпанија
панорамски автобус IVECO ANDECAR V панорамски автобус IVECO ANDECAR V панорамски автобус IVECO ANDECAR V
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража Сила
Шпанија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
77.540 € PLN 330.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 28
Година 03/2016 Километража 238000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Седишта 31
Година 10/2014 Километража 726500 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 31
Година 2017 Километража 500000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Седишта 31
Година 06/2019 Километража 400000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 35
Година 2024 Километража 2000 км Сила
Полска, Augustów
панорамски автобус IVECO DYPARRO панорамски автобус IVECO DYPARRO панорамски автобус IVECO DYPARRO
3
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Седишта 31
Година 01/2012 Километража 500000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 51
Година 02/2013 Километража 601000 км Сила
Словачка, Dunajská Streda
Контактирајте го продавачот
48.700 € Без ДДВ
Седишта 35
Година 07/2015 Километража 399832 км Сила
Полска, Stawiguda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Gościcino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи