Филтри -

Автобуси за живеење

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автобуси за живеење: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автобус за живеење SCANIA Living Bus 7 sleeps year 1991
16
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 1991 Километража Сила
Словачка, Trstin
автобус за живеење HOLIDAY  RAMBLER
31
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Резервоар за вода 500 л
Година 2007-04-06 Километража Сила 315 kW
Чехија, Říčany
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автобус за живеење MERCEDES-BENZ MB100
4
Контактирајте го продавачот
7.000 US$ EUR ≈ 5.817 €
Евро Euro 3 Седишта 15
Година 2016 Километража Сила
Кина
автобус за живеење DAF MB200 Luxe Uitschuifbare Camper bus, Woonwagen, APK vrij!!
29
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Седишта 8
Година 1970-10 Километража 50657 км Сила 165 кс
Холандија, Susteren
автобус за живеење DAF 1985 DAF 4x2 Single Race Car Transporter 4 Birth Motor Home, Sat
43
Побарајте цена
аукција аукција
Година 1985 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
автобус за живеење SCANIA K 113 EUROESTAR
9
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Година 1995 Километража Сила
Шпанија, Arteixo
автобус за живеење Wrights Gemini facilities bus
16
Контактирајте го продавачот
23.180 € GBP 20.000 GBP
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Warrington Cheshire
автобус за живеење SCANIA
18
Побарајте цена
цена на барање
Година 2000 Километража Сила
Словачка
автобус за живеење MERCEDES-BENZ 303 RHS 9
20
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Година 1977-05 Километража 685000 км Сила 216 кс
Германија, Erbach
автобус за живеење VOLKSWAGEN Transporter Camper
15
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1987 Километража 37000 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
нови автобус за живеење off road caravan
32
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Laizhou
автобус за живеење VOLVO Expedicion camper truck
26
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Суспензија пневматски/пневматски Седишта 9 Резервоар за вода 200 л
Година 12/1999 Километража Сила
Португалија, Matosinhos
автобус за живеење VDL BOVA Futura F 14 / Nightliner
16
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 17+1+1
Година 2003-07 Километража 1110526 км Сила 428 кс
Германија, Untersteinach
автобус за живеење Holiday Rambler ENDEAVOR LE V8
19
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 2000-07-01 Километража 61948 км Сила 270 кс
Шпанија, SEVILLA
нови автобус за живеење MERCEDES-BENZ Sprinter Van XXL
2
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 09/2021 Километража Сила 190 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се