Филтри -

Школскиот автобуси

Резултати од пребарување: 98 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

98 огласа: Школскиот автобуси, школски автобуси

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2004 Километража 445000 км Сила
Белгија, Wilrijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Седишта 36
Година 1995 Километража Сила
Белгија, Wilrijk
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 32+2+1
Година 9/2020 Километража 66900 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59
Година 09/2003 Километража 420000 км Сила
Белгија, Charleroi
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Седишта 30
Година 2016 Километража Сила
Белгија, City of Brussels
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Седишта 34
Година 2008 Километража Сила
Белгија, City of Brussels
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.490 €
Седишта 64 Број на врати 1
Година 2019 Километража 35000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 558 Број на врати 2
Година 06/2005 Километража 462500 км Сила
Франција, RAMBURES
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 2018 Километража 36000 км Сила
Кина, Shanghai
школскиот автобус Nissan CIVILIAN школскиот автобус Nissan CIVILIAN школскиот автобус Nissan CIVILIAN
3
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Седишта 29
Година 05/2010 Километража 150000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 59
Година 04/2007 Километража 502600 км Сила
Франција, RAMBURES
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Седишта 26+1+1
Година 1/1996 Километража 350000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
школскиот автобус Toyota Coaster школскиот автобус Toyota Coaster школскиот автобус Toyota Coaster
3
Контактирајте го продавачот
10.988 US$ EUR ≈ 10.200 €
Евро Euro 4 Седишта 30
Година 2016 Километража 46500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 64+19
Година 2009 Километража 310000 км Сила
Полска, Augustów
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Година Километража 447000 км Сила
Франција, PLAINOISEAU
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 41+2+1
Година 8/2010 Километража 206000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.350 €
Суспензија пружина/пневматски Седишта 50
Година 03/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
школскиот автобус IVECO EUROMIDI школскиот автобус IVECO EUROMIDI школскиот автобус IVECO EUROMIDI
3
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Седишта 40
Година 08/2006 Километража 264000 км Сила
Белгија, Sint-Pieters-Leeuw
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година 02/2023 Километража Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 16+1 Број на врати 1
Година 09/2023 Километража 10 км Сила
Турција, Bursa
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 31+1+1
Година 1/1999 Километража 58000 км Сила
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Година 02/2008 Километража Сила
Унгарија, Miskolc
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 24 Број на врати 4
Година 2023-12-01 Километража 100 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 28
Година 2005-04 Километража 322000 км Сила
Италија, Verona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 38
Година 2007-01 Километража 156000 км Сила
Италија, Verona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 98 огласа
Прикажи
Претплати се